مقالات
استرداد مجرمین مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

جرم یک پدیدی شومی است که دایماً جوامع انسانی از آن متضرر میگردد. روی همین علت است برای مرتکبین جرایم در جوامع قوانین جزائی نافذ گریده است تا مرتکبین جرایم مورد پیگرد و مجازات قانونی قرار گیرد ، از یک جانب تسکین اذهان عامه گردد و از جانب دیگر اصلاح و تربیه مجدد مجرم گردد.برای اینکه به هدف فوق دولت ها نایل آیند قواعد متنی را در عرصه قوانین جزائی متنی اساس گذاشته اند و قواعد شکلی را برای پروسیجر محاکماتی تحت عنوان اصول محاکمات جزائی ( اجراات جزائی ) اساس گذاشته اند.

ادامه مطلب...
 
نفی ولد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

یکی از بنیادهای اساسی جامعه، خانواده است که متاسفانه در جوامع غربی، ارزش واقعی و قداست خود را از دست داده است; از این رو در اکثر این کشورها با معضلی به نام «کودکان بی سرپرست » مواجه می شویم. در کشور ما نیز بر اثر علل عدیده ای چون مرگ والدین یا یکی از آنها، فقدان اقوام (که توانایی سرپرستی از کودک را دارند) و... . کودکانی بدون حامی و سرپرست می مانند که لازم است توسط مؤسسات دولتی مورد حمایت قرار گیرند. البته گاهی برخی از زوجین خواهان پذیرش این اطفال می شوند که به موجب قانون مدنی ایران برای این دسته از زوجین و نیز کودکان بی سرپرست، شروطی وضع شده است.

ادامه مطلب...
 
بررسی تحلیلی جرم و اصلاح مجرمین مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برای بیان هرمطلبی دوروش هست :

روش اول – دراین روش شخص ابتدا مطالعه می کند، اطلاعات می دهد،تجزیه وتحلیل می کند بعد به نتیجه می رسد وآنها رابیان می کند .

روش دوم – برعکس روش اول نخست نتیجه بیان می شود ،بعد به دادن اطلاعات وتجزیه وتحلیل واستدلال وبررسی مسائلی که ازطریق آنها بدست آمده است پرداخته   می شود.

ادامه مطلب...
 
معامله فضولی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

معامله فضولی این است که شخصی برای دیگری یا با مال دیگری، معامله کند بدون این که نماینده یا مأذون از طرف او باشد.

ادامه مطلب...
 
جرم کلاهبرداری و عناصر تشکیل دهنده آن درحقوق ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران در اصول مختلف خود مالكيت مشروع را محترم شمرده است براساس اصل ق ا. هركسي مالك حاصل كسب و كار مشروع خويش است و هيچ كس نمي تواند به عنوان مالكيت نسبت به كسب و كار خود امكان كسب و كار را از ديگري سلب كند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 3

آمار بازدیدکنندگان

1304امروزmod_vvisit_counter
5116دیروزmod_vvisit_counter
18595این هفتهmod_vvisit_counter
22713هفته گذشتهmod_vvisit_counter
65936این ماهmod_vvisit_counter
84067ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1590137کل بازدیدهاmod_vvisit_counter
 
viagra