جستجوی پیشرفته
برگزاری کارگاه های پیشگیری از وقوع جرم در آموزش و پرورش تهران
جزییات خبر
عنوان : مهلت ثبت نام انتقال ۱۰۰ قاضی به تهران تمدید شد print
تاریخ نشر : 1398/08/07

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد:  بنابر اعلام امور اداری و استخدامی قضات، مهلت ثبت نام و ارسال درخواست در فراخوان انتخاب و انتقال ۱۰۰ قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران تمدید شد.

 در این اطلاعیه آمده است: امور اداری و استخدامی قضات اعلام کرد که مهلت ثبت نام قضات متقاضی انتقال به دادگستری و دادسرای شهر تهران تا مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ تمدید می شود. لذا خواهشمند است، متقاضیان درصورت دارا بودن شرایط مورد نیاز با تنظیم فرم درخواست و طبق دستورالعمل مندرج در این خصوص در مهلت مقرر اقدام  کنند.

تقاضای انتقال قضات دارای شرایط ذیل در اولویت بررسی قرارخواهد گرفت:

 ۱- قضات غیربومی با حداقل ۱۰ سال سابقه حضور در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان

  در این مرحله، قضات اهل استان محل خدمت و استان‌های همجوار ، بومی تلقی می شوند.

 ۲- قضات بومی شاغل در استان‌های مندرج در بند فوق با داشتن حداقل ۱۵ سال سابقه حضور در استان محل خدمت

 ۳- قضات شاغل در دیگر استان‌های کشور با داشتن حداقل ۷ سال سابقه قضایی

 ۴- قضات متولد تهران و همچنین قضاتی که حسب سوابق موجود ساکن تهران بوده اند با حداقل ۵ سال سابقه قضایی

 ۵- قضاتی که درمان خود یا یکی از افراد تحت تکفل، مستلزم مراجعه مستمر به مراکز درمانی شهر تهران باشد با تشخیص و گواهی کمیسیون پزشکی قانونی مرکز استان محل خدمت و بدون ملاحظه سنوات فوق الذکر

 متقاضیان درصورتیکه تقاضای بهرمندی از امکان بند پنجم بخشنامه را داشته باشند، باید گواهی کمیسیون پزشکی قانونی مرکز استان محل خدمت خود را پیوست کنند.

 بدیهی است این اقدام به مفهوم قطعیت انتقال قضات محترم متقاضی نبوده و هرگونه نقل و انتقال همکاران متقاضی، مستلزم بررسی‌ می‌باشد و موجب ایجاد تعهد این امور برای انتقال متقاضیان نخواهد شد.

 


نام :
متن :
Skip Navigation Links
بازدید کنندگان امروز : 388
بازدید کنندگان دیروز : 626
کل بازدید کنندگان : 44587
 
1398/12/07 چهارشنبه
آب و هوا  
 
اوقات شرعی  

 

 

با سلام.
لطفا جهت هرگونه سوال ، بر روی آیکون "ارتباط با اپراتور" کلیک نموده و یا در صورت نیاز به "مشاوره" بر روی آیکون مشاوره کلیک فرمایید.