جستجوی پیشرفته
آیا ماموران پلیس راهور، ضابط دادگستری هستند؟
جزییات خبر
عنوان : آغاز فرایند ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1398 print
تاریخ نشر : 1398/04/04

 

فرایند ثبت‌نام آزمون جذب عمومی (داوطلبان دانشگاهی و حوزوی) تصدی منصب قضا سال 1398 آغاز شد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹8 می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از امروز مورخ 1398/04/04 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 1398/04/10پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.ضمنا به داوطلبان توصیه می شود ثبت نام خود رابه روز و ساعات پایانی موکول نکنند .

همچنین ، با عنایت به طرح سوالات مکرر ازسوی داوطلبان مبنی برامکان ثبت نام متقاضیانی که به زودی درمقطع کارشناسی یا سطح 2 حوزوی فارغ التحصیل می شوند به اطلاع می رساند نظر به تداوم مراحل آزمونی تا اواخرسال جاری داوطلبانی که تا بهمن ماه سال جاری درمقاطع مذکورفارغ التحصیل می شوند نیز می توانند دراین آزمون ثبت نام و شرکت نمایند .

 


نام :
متن :
Skip Navigation Links
بازدید کنندگان امروز : 388
بازدید کنندگان دیروز : 626
کل بازدید کنندگان : 44587
 
1399/09/10 دوشنبه
آب و هوا  
 
اوقات شرعی  

 

 

با سلام.
لطفا جهت هرگونه سوال ، بر روی آیکون "ارتباط با اپراتور" کلیک نموده و یا در صورت نیاز به "مشاوره" بر روی آیکون مشاوره کلیک فرمایید.