جستجوی پیشرفته
ثبت مشخصات بیش از ۷۷ هزار مجرم حرفه‌ای در سامانه کنترل مجرمان
جزییات خبر
عنوان : زمان ثبت‌نام متقاضیان داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۲ (از طریق بدون آزمون) print
تاریخ نشر : 1402/06/06

اداره کل توسعه امور میانجیگری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه، زمان ثبت‌نام فراخوان داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۲ (از طریق بدون آزمون) را اعلام کرد.

به گزارش اختبار،اداره کل توسعه امور میانجیگری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه از متقاضیان واجد شرایط برای دریافت پروانه داوری و پروانه میانجیگری (از طریق بدون آزمون) دعوت به همکاری می نماید.

زمان ثبت نام در فراخوان مذکور از روز دوشنبه ۲۰ شهریور  ۲۰/۰۶/۱۴۰۲ لغایت روز جمعه ۳۱ شهریور خواهد بود.

اطلاعیه جذب همکاری داوری و میانجی‌گری بدون آزمون سال ۱۴۰۲ در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir برای ثبت‌نام متقاضیان نیز بارگذاری خواهد شد.

با توجه به محدودیت قانونی مقرر در ماده ۴۷۰ قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب۱۳۷۹ ، به کارکنان شاغل در قوه قضاییه (اعم از قضایی و اداری) پروانه داوری داده نمی شود.

با توجه به محدودیت قانونی مقرر در تبصره ماده ۱۱ آیین نامه میانجیگری مصوب ۱۳۹۵ هیأت وزیران، به ضابطان دادگستری(اعم از عام و خاص) و کارکنان شاغل در قوه قضاییه (اعم از قضایی و اداری) پروانه میانجیگری داده نمی شود.

جزییات بیشتر درباره این فراخوان همز‌مان با آغاز ثبت‌نام منتشر می‌شود.


نام :
متن :
Skip Navigation Links
بازدید کنندگان امروز : 388
بازدید کنندگان دیروز : 626
کل بازدید کنندگان : 44587
 
1402/07/04 سه شنبه
آب و هوا  
 
اوقات شرعی  

 

 

با سلام.
لطفا جهت هرگونه سوال ، بر روی آیکون "ارتباط با اپراتور" کلیک نموده و یا در صورت نیاز به "مشاوره" بر روی آیکون مشاوره کلیک فرمایید.